ESHOP

Prodlužujeme záruku repasovaných motorů

Repasovane motory

Nabízíme repasované produkty dle nejnovějších specifikací a provádíme stejné testy k dosažení srovnatelné kvality za výhodnější cenu. Aby mohly naše motory zákazníkům sloužit lépe a déle jsme prodloužili záruku na 2 roky.

 

Nyní si mohou zákazníci užívat 2 roky:

  • záruky na opravu
  • hodnota repasovaného motoru je adekvátní zbytkové ceně vozu
  • údržba vysoké kvality za nejlepší cenu
  • 200.000 najetých kilometrů ve druhém roce záruky

Veškeré repasované motory v záruce musí být udržovány autorizovaným dealerem IVECO. Další dobrý důvod, proč pořídit repasovaný motor od IVECO!

 

Chcete více důvodů, proč si pořídit repasovaný motor od IVECO?

KVALITA – Celý motor je rozebrán na díly, veškeré součástky jsou pečlivě zkontrolovány a přeskládány tak, aby splňovaly nejnovější specifikace (splňuje požadavky normy ISO/TS 16949)

VÝZNAMNÁ ÚSPORA – repasované motory IVECO stojí méně než nové, a to bez ztráty hodnoty a se zachováním špičkového výkonu

VÝKON JAKO NOVÝ: IVECO Reman motory dosahují stejné kvalitativní standardy jako nové. Pro přestavování motorů používáme originální nové součástky. Na rozdíl od napodobenin je každý IVECO Reman motor vyrobený k tomu, aby poskytoval  výkon jako nový stroj, za dodržení na výkon přísných IVECO Reman specifikací.

VYŠŠÍ ZÁRUČNÍ OCHRANA: IVECO Reman motory poskytují vyšší záruční krytí než je u nových modelů a u konkurence.

Menší prostoje s montážními možnostmi: Protože jsou naše motory připravené k montáži, servisní technici stráví méně času s opravami nebo úpravami v obchodě.

A výsledek? Rychlejší obrat a zcela nová úroveň provozuschopnosti zařízení pro naše zákazníky.