O společnosti

Společnost ZLINER s.r.o. se již více než 40 let zabývá službami v oblasti autobusové dopravy. Postupem doby se Zliner profiloval do pozice vysoce kvalitního a spolehlivého partnera dopravních společností nejen v ČR, SR, ale i v Belgii, Rakousku, Německu, Itálii a dalších evropských zemích. Postupem času a vývojem rozšířila své portfolio služeb o dodávky náhradních dílů na nákladní vozy, zemědělskou a stavební techniku. Doplňuje tak služby společnosti, která je autorizovaným dealerem vozů i originálních náhradních dílů značky IVECO BUS.

Prvořadým cílem společnosti ZLINER je dodávat kvalitní a cenově dostupné náhradní díly, v širokém sortimentu náhradních dílů a příslušenství si lze vybrat jak z dílů originálních, tak i kvalitativně rovnocenných v zastoupení značek a výrobců, jejichž produkty se naše společnost, po důkladném prověření, rozhodla distribuovat ke svým zákazníkům z řad autodopravců, servisů ale i drobných živnostníků.

K zákazníkům je na všech úrovních přistupováno s profesionální péčí, kterou zabezpečuje odborně vyškolený personál s dlouholetými zkušenostmi.

V rámci poskytování co nejlepších služeb připravujeme pro své stálé obchodní partnery v průběhu celého roku nejrůznější promo-akce zaměřené na nový sortiment, věrnostní programy, zajišťování školení pravidelná obchodní setkání a další aktivity, které slouží k optimalizaci našich služeb.

Naší snahou je minimalizovat ztráty způsobené časovou prodlevou v dodávkách dílů, a proto průběžně rozšiřujeme obchodní síť prodejen a prodejních skladů nejen v České, ale i Slovenské republice.

Děkujeme Vám za projevenou obchodní přízeň

Vedení společnosti ZLINER s.r.o.