Jsi samostatný/-ná a zkušený/-á, máš výborné organizační schopnosti a zaměření na administrativu, ale zároveň bys chtěl/a zkusit i něco jiného?

Hledáme parťáka, který chce být platnou podporou vedení společnosti, ale také zajišťovat nebo se spolupodílet na dalších business aktivitách ve firmě ZLINER s.r.o.

Náplň práce:

Administrativní podpora vedení, marketing, účetnictví, HR

  • Tvoje primární úkoly budou v zajištění chodu sekretariátu a administrativní podpoře vedení společnosti.
  • Ohledně vedení sekretariátu převezmeš vše od A do Z. Evidenci interních dokumentů, organizování schůzek i zajištění zahraničních cest, objednávky kancelářských potřeb, občerstvení a přípravu jednací místnosti, pochůzky a jednání s úřady (notář, pošta, nákupy apod.).
  • Předpokládáme, že zvládáš v pohodě práci s interními systémy (CRM, DMS, Helios, TimeSheet aj.), úpravu a formátování dokumentů, smluv a prezentačních materiálů.
  • Ideální kandidát převezme nebo bude v budoucnu podporou i v oblasti marketingu, účetnictví nebo HR. Není to podmínkou, uvítáme ale zkušenosti i v jedné z těchto oblastí.

Marketing: samostatnost nebo spolupráce na projektech (e-shop, webové stránky, newsletter, produktové materiály), správa, optimalizace a tvorba kampaní, remarketingu, FB BM, Google analytics, vyhledávače zboží, SEO, schopností návrhů nových řešení, testování atd.

Účetnictví: podpora běžné účetní agendy nebo controllingu, DMS správa dokumentů, evidence službových faktur a drobného vydání, evidence majetku.

HR: evidence a oprava docházkových registrací zaměstnanců, vedení přehledu dovolených, správa telefonů, pojistných a služebních smluv, pomoc při tvorbě vnitřních předpisů pravidel, správa firemních benefitů, administrativní podpora a oddělení HR.

Požadujeme:

  • Český jazyk na úrovni rodilý mluvčí, se schopností bezchybné písemné komunikace
  • Příjemné vystupování, časová flexibilita, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • Profesionální komunikace navenek i uvnitř v rámci všech útvarů společnosti
  • Řidičský průkaz a proaktivní přístup k práci
  • Dobrá znalost MS Office
  • Kreativita a schopnost jednoznačného výstupu

Zaslání CV a motivačního dopisu v MS Word. Pozice je vhodná pro zkušené profesionály i pro absolventy, ideálně marketingových a ekonomických oborů nebo andragogiky.

Nabízíme:

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Pokud splňujete naše požadavky a tato pracovní příležitost vás opravdu oslovuje, zašlete prosím váš strukturovaný životopis a motivační dopis co nejdříve na adresu: personalista@zliner.cz

Jana Kočařová
personalista
+420 734 233 466