Hledáme zkušenou účetní

Náplň práce:

  • Kompletní zpracování účetnictví (mimo mzdové agendy)
  • Zpracování daňových přiznání (DPH, DPPO, daň z nemovitosti, silniční daň apod.)
  • Zpracování statistického výkaznictví (ČSÚ, Intrastat)
  • Odpovědnost za jednání s daňovým úřadem, bankami a dalšími institucemi
  • Zajištění správnosti účetních postupů
  • Realizace roční účetní závěrky
  • Příprava dat pro externí audit
  • Komunikace s daňovým poradcem a auditorem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Praxi na pozici senior účetní alespoň 3 roky
  • Zkušenost s prací v programu HELIOS výhodou
  • Spolupráce s kolegy v rámci společnosti
  • Znalost daňové problematiky
  • Praxe se zpracováním kompletního účetnictví pro více firem pod jednou střechou
  • MS Excel na pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • Zajímavé a stabilní zaměstnání
  • Velmi dobré finanční ohodnocení včetně dalších zaměstnaneckých výhod
  • Roční prémii za plnění termínů a za správnost agendy
  • Možnost odborného rozvoje, příležitost rozvíjet kariéru
  • Příspěvky zaměstnavatele na další odborné vzdělávání (ACCA)
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • Vlastní rekreační zařízení
  • Místo výkonu práce: Zlín

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na personalista@zliner.cz. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Jana Kočařová
personalista
+420 734 233 466