V současné chvíli hledáme ke stálému růstu a rozšiřování našich obchodních aktivit do našeho týmu vedoucího pobočky pro prodej náhradních dílů na BUS i TRUCK v Hradci Králové, kde máme i stálou provozovnu.

Co bude Vaším úkolem?

  • zodpovědnost za provoz pobočky
  • organizace práce a přímé řízení kolektivu 3-5 zaměstnanců
  • budování a rozšiřování obchodní sítě společnosti
  • návštěva zákazníků, prodej sortimentu
  • pravidelná komunikace se zákazníky
  • monitorování a hodnocení situace na trhu
  • pravidelný reporting, návrhy případných opatření
  • administrativní činnost související s výkonem funkce vedoucího pobočky
  • budování dobrého jména společnosti ve svěřeném regionu

Co by měl náš ideální kandidát splňovat?

  • SŠ/VŠ, technické nebo dopravní zaměření výhodou
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • znalost ND na BUS a TRUCK
  • uživatelská znalost Microsoft Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • časová flexibilita
  • ochota průběrně se vzdělávat a učit novým věcem

Nabízíme:

  • zajímavou práci v ryze české společnosti se stabilním postavením na trhu
  • možnost osobního a profesního růstu
  • rozšiřování produktových znalostí
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravné
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění a další firemní benefity

Místo výkonu práce:

Hradec Králové, Areál DPMHK, Pouchovská 153

Pokud splňujete naše požadavky a tato pracovní příležitost Vás opravdu oslovuje, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis co nejdříve na adresu: personalista@zliner.cz

Jana Kočařová
personalista
+420 734 233 466