Osahejte si autobus

Chcete si sami vyzkoušet ovládací prvky autobusu a jejich rozmístění, prohlédnout a vybrat interiérové materiály a sestavit si tak autobus na míru? Díky nadstandardní spolupráci s výrobcem autobusů IVECO můžeme společně navštívit Bus Design Centrum ve Vysokém Mýtě.

Co najdete v Bus Design Centrum?

Jsou v něm vystaveny makety částí autobusů a technických řešení či interiérové prvky, jako jsou sedadla a jejich čalounění. Máme tak na jediném místě k dispozici nákresy a vizualizace, můžete se dotknout konkrétních materiálů a provedení, vyzkoušet si jednotlivé prvky a upravit jejich rozmístění.

Výhody prohlídky

Autobusy jsou velmi komplexní výrobky, možných kombinací prvků a jednotlivých materiálů na výbavu interiéru jsou stovky a může být problém se v nich zorientovat. Díky Bus Design Centru je možné vám na místě vysvětlit výhody nabízených řešení.

Uvidíte nové moderní materiály, funkční prvky ovlivňující uživatelský komfort, vyzkoušená i nová moderní technická řešení. Odjedete načerpaní zkušenostmi a materiály, které shrnují vaši objednávku tak, abyste ji mohli dále prezentovat svým kolegům v týmu.