Spolehlivý a neúnavný pomocník, který se perfektně hodí na krátké i dlouhé linky.

  • Přístupnost – nízká podlaha mezi předními a zadními dveřmi umožňuje všem cestujícím snadný přístup, možnost vybavení manuální nebo elektrickou rampou a vymezeným prostorem pro tělesně postižené osoby

  • Inteligentní design – mimořádně sofistikovaný design tohoto vozidla staví zejména na tom, že jsou patentované integrované nádrže na stlačený zemní plyn umístěné v prostoru střechy. Díky tomuto kompaktnímu designu se u nového modelu Crossway Low Entry Natural Power podařilo dosáhnout nejlepší výšky vozidla v dané třídě – 3,21 m a díky nízkému těžišti je zaručena maximální stabilita na vozovce

  • Všestrannost – čtyři délky (10,8 m – 12 m – 13 m – 14,5 m), široká škála rozmístění sedadel, pestrá škála různých modelů

Kompletní řada pro všechny cesty

Díky své univerzálnosti a rozmanitosti dostupných verzí může Crossway snadno uspokojit potřeby zákazníků ve všech druzích přepravy.

VERZE CITY

Jedno z nejlepších řešení na trhu pro nízkopodlažní veřejnou přepravu, které je určené primárně pro městský provoz. Snadný přístup cestujících u této verze zajišťuje snížená podlaha mezi předními a středními dveřmi.

VERZE LINE

Ideální volba pro přepravu cestujících na krátké a střední vzdálenosti, která se vyznačuje nízkou spotřebou paliva, delšími servisními intervaly a prostorem pro řidiče, který odpovídá těm nejpřísnějším ergonomickým normám. To vše v naprosto bezpečném a pohodlném prostředí.

CROSSWAY LOW ENTRY NATURAL POWER

Model Crossway Low Entry Natural Power představuje ekologické řešení pro meziměstskou přepravu. Natural Power je ekonomické řešení vhodné pro nejrůznější dopravní mise, které díky zkušenostem IVECO BUS napomáhá zajistit udržitelnost dopravy. Model je navržen pro maximální stabilitu, nádrže na stlačený zemní plyn jsou integrované do střechy a přináší tak nejnižší výšku na trhu s autobusy tohoto typu. Model Crossway Low Entry může nabídnout také nižší emise, tišší provoz, sníženou spotřebu a snadnou údržbu společně s osvědčenou spolehlivostí. Díky nízké podlaze je také snadno přístupný pro osoby se sníženou pohyblivostí a poskytne jim komfortní teplotu a osvětlení.

CROSSWAY LOW ENTRY SE 3 NÁPRAVAMI

Model Crossway Low Entry se 3 nápravami je ideálním řešením pro dopravu většího množství cestujících se zárukou prvotřídního komfortu a bezpečí. Díky třetí nápravě poskytuje mimořádně vysokou kapacitu pro cestující (nejvyšší ve své třídě) a i přes svou délku 14,5 m je vozidlo perfektně ovladatelné – nejlepší poloměr otáčení ve své třídě (23,8 m). Jedná se o ideálního partnera pro městský i meziměstský provoz, jakou jsou například regionální a celostátní linky s vyššími nároky na kapacitu pro cestující. Díky nízké podlaze je také snadno přístupný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Mimořádná ovladatelnost

Crossway Low Entry nabízí nejlepší poloměr otáčení ve své třídě. V třínápravovém provedení se celková délka prodlouží na 14,5 m, ovšem veškerá ovladatelnost (poloměr otáčení) 13m verze je zachována díky třetí nápravě s integrovaným elektrohydraulickým systémem řízení, který se stará o dokonalé řízení vozidla a nízké opotřebení pneumatik v plně automatickém režimu. Náprava je aktivně řízena při jízdě dopředu i dozadu, a to v nízkém a středním rozmezí rychlostí. Ve vyšších rychlostech se třetí náprava uzamkne v přímém směru, napomáhá tak jízdní stabilitě ve všech rychlostech ve spojení s vynikající manévrovatelností.

Bus Design Center

Bus Design Center zákazníkům umožňuje být v přímém kontaktu s našimi autobusy a lidmi, kteří se podílí na jejich výrobě. Bus Design Center je živým katalogem použitých materiálů, kde je možné vyzkoušet a porovnat jednotlivé segmenty (například sedačky pro cestující, kabiny pro řidiče, potahové látky atd.). Věříme, že osobní zkušenost je při výběru autobusu velmi důležitá.

Technické listy a brožury Crossway

Crossway Low Entry CITY
› Diesel EURO VI – 10,8 / 12 / 13 m [PDF]
Crossway Low Entry LINE
› Diesel EURO VI – 10,8 / 12 / 13 m [PDF]
Crossway Low Entry City & Line
› Diesel EURO VI – 14,5m [PDF]
Crossway Low Entry Natural Power
› Natural Power – 12m [PDF]
EURO 6 – STEP E
› Crossway Low Entry City 10,8-12-13m [PDF]
› Crossway Low Entry Line 10,8-12-13m [PDF]
› Crossway Low Entry City Line 14,5m [PDF]
Produktová brožura
› Crossway Low Entry [PDF]
› Brand Book [PDF]

Prodej a servis Crossway

Prodej řady Crossway

Naši obchodníci mají bohaté zkušenosti ve svém oboru, vyznají se ve světě dopravy lépe než kdokoli jiný. Jsme největší prodejce autobusů IVECO BUS v ČR.

Servis řady Crossway

Jsme autorizovaný servis značky IVECO BUS, nabízíme vždy kompletní nabídku náhradních dílů a servis na všechny dostupné modely v klasickém i nadstandardním provedení.

Non-stop asistence

ZLINER s.r.o. asistenční služby jsou k dispozici 24/7

Linka pro záruční vozy: 800 483 26000

Linka pro ostatní vozy: +420 732 425 867

Kontaktujte nás

Máte zájem o nákup autobusů IVECO BUS? Poptejte nás! Mile vás překvapíme naším přístupem a službami před i po prodeji. Potěšíme vás servisem 24/7 na autobusy IVECO BUS. Ochotně pomůžeme s nákupem prostřednictvím nabídky různých druhů financování.