E-WAY

Inovativní řešení pro kvalitní mobilitu

  • Vnitřní design – široká nabídka umožní zákazníkovi vytvořit vozidlo na míru přesně podle potřeb daného dopravního systému

  • Informace a bezpečnost – díky svému dynamickému čelu, širokému čelnímu sklu a stylu, který evokuje sílu a bezpečí, zaručuje rychlejší a spolehlivější cesty

  • Přístupnost pro každého – přívětivější pro lidi s omezenou pohyblivostí

  • Uvnitř autobusu – přívětivý design a funkční vnitřní uspořádání spojují pohodlnou cestou s potřebou vyhovět různým provozním požadavkům

Estetická identita

Autobus E-WAY byl vytvořen k provozu ve městě a se svou charakteristickou identitou přispívá k zajištění vysoce kvalitní mobility. Nabízí estetické a komfortní prostředí pro pasažéry i řidiče. Díky svému dynamickému čelu v současném designu, širokému čelnímu sklu a stylu, který evokuje sílu a bezpečí, zaručuje autobus E-WAY rychlejší a spolehlivější cesty.

Inovativní řešení pro kvalitní mobilitu

E-WAY byl navržen k jízdě ve zvláštních autobusových pruzích za účelem zkvalitnění cestování a zlepšení prostředí pro obyvatele měst. Svými službami se tak blíží dalším konvenčním systémům veřejné dopravy a dostupný je jak v standardní, tak v kloubové verzi. Modely E-WAY poskytují nejen pohodlí a přátelské prostředí, ale také přispívají k image a atraktivitě městské dopravy.

Zákazníkům je třeba naslouchat

Zákazník může vybírat ze široké nabídky sedadel a úrovní komfortu, různých možností dekorace interiéru, mnoha barevných možností sloupků a madel, obložení stěn a stropu. Různé možnosti rozložení sedadel umožňují zákazníkovi vytvořit vozidlo na míru přesně podle potřeb daného dopravního systému. Možnost vybavení vozidla integrovanými informačními obrazovkami, kamerovými systémy a mapami autobusových tras a zastávek.

Technické listy a brožury E-Way

E-WAY electric
› E-WAY 9,5 m [PDF]
› E-WAY 10,7 m [PDF]
› E-WAY 12 m [PDF]
› E-WAY 18 m [PDF]

Produktová brožura
› Brand Book [PDF]

Prodej a servis E-WAY

Prodej řady E-WAY

Naši obchodníci mají bohaté zkušenosti ve svém oboru, vyznají se ve světě dopravy lépe než kdokoli jiný. Jsme největší prodejce autobusů IVECO BUS v ČR.

Servis řady E-WAY

Jsme autorizovaný servis značky IVECO BUS, nabízíme vždy kompletní nabídku náhradních dílů a servis na všechny dostupné modely v klasickém i nadstandardním provedení.

Non-stop asistence

ZLINER s.r.o. asistenční služby jsou k dispozici 24/7

Linka pro záruční vozy: 800 483 26000

Linka pro ostatní vozy: +420 732 425 867

Kontaktujte nás

Máte zájem o nákup autobusů IVECO BUS? Poptejte nás! Mile vás překvapíme naším přístupem a službami před i po prodeji. Potěšíme vás servisem 24/7 na autobusy IVECO BUS. Ochotně pomůžeme s nákupem prostřednictvím nabídky různých druhů financování.