Daily minibus - dosažení cíle

Správná volba pro vaše podnikání

  • Design a komfort – prostor navíc, vyšší komfort kabiny řidiče a prostoru pro cestující, nabízí ergonomii blízkou osobnímu vozu a komfortní obsluhu řidiče díky nově koncipovanému pracovišti

  • Špičkový výkon – nová osmistupňová automatická převodovka HI-MATIC

  • Neomezená variabilita – turistická, meziměstská a školní verze, tři typy motorů – naftový, Natural Power a Electric, nosnost přizpůsobená a optimalizovaná dle typu vybavení

Varianty

DAILY TOURYS

Nový Daily Tourys je obohacenou variantou přechozího modelu s novými standardními prvky na vysoké úrovni. Byl vylepšen jak exteriér, tak i interiér, a to pro poskytnutí ještě většího pohodlí a vyzdvihnutí exkluzivního designu, díky kterému je nový Daily Tourys stejně výjimečný jako jeho návštěvníci. Díky novým komfortním sedadlům se budou cestující cítit jako v první třídě. Maximální jasnost je zajištěna panoramatickým čelním sklem a LED osvětlením, které zvyšuje pohodu a viditelnost na palubě.

DAILY LINE

Ideální pro meziměstské cesty a s přepravní kapacitou nejlepší ve své kategorii pomáhá minimalizovat provozní náklady, přičemž nabízí konfiguraci vhodnou pro každý způsob využití. Daily Line se nabízí ve třech délkách, se dvěma typy dveří a s různým uspořádáním sedadel pro cestující: od 16 po 22 míst. Díky tomu lze vůz snadno přizpůsobit potřebám zákazníka bez nutnosti činit kompromisy mezi rozměry, vybavením a přepravní kapacitou. Stejně široký je i výběr vybavení: na přání je k dispozici příprava pro instalaci označovačů jízdenek a tlačítka pro zastavení na znamení. Díky zadní rampě pro vozíčkáře a snadno demontovatelným sedadlům v zadní řadě, jež jsou k dispozici na přání, chce Daily Line usnadnit nástup i tělesně postiženým cestujícím.

DAILY START

Daily Start je nejnovějším členem rodiny minibusů Daily. Poskytuje vozidlo střední třídy, které je jednoduché a vysoce funkční, nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Tento model je k dispozici ve dvou různých naftových motorizacích (150 a 180 koní) a obsahuje různé konfigurace sedadel (až 22 cestujících s možností přístupu vozíčku). Ve standardní konfiguraci obsahuje výbava dvě boční manuální posuvné dveře. Zatažitelný schůdek u vstupu usnadňuje přístup do vozu. Standardní výbavu lze obohatit například o boční elektricky posuvné dveře a centrální klimazizaci.

DAILY BLUE POWER

Řada Daily Blue Power představuje užitkové vozy a minibusy na alternativní pohon. Je vhodná pro řadu celou řadu misí: kyvadlová autobusová doprava ve městech, přeprava studentů či linková doprava. Díky své trvale udržitelné technologii Natural Power nabízí model stejný výkon a reakční dobu jako dieselová verze. Díky minimální hlučnosti, o 4 dB nižší než u dieselové verze, se jedná o mimořádně tichý a ekologický vůz, který se skvěle uplatní především v městském prostředí s nízkoemisními zónami. Přináší až 35% úspory na palivu ve srovnání s dieselem.

POWER DAILY

Power Daily kombinuje robustnost, spolehlivost a konstrukci odpovídající evropským standardům kvality. Optimálně člení vnitřní prostor pro řidiče i cestující. Poskytuje řidiči ideální prostředí a zaručuje tak plynulé a pohodlné cestování při jakémkoliv stavu vozovky. K rozsáhlé standardní výbavě patří i elektrická okna, rádio/CD a systém klimatizace.

DAILY ELECTRIC

Jedinečný vůz s nejširší nabídkou ve své třídě, který je vhodný pro provoz i ve městech s nejpřísnějšími dopravními omezeními. Výkon akumulátorů je optimalizován pro všechny povětrnostní podmínky a jejich dobíjení v novém rychlodobíjecím režimu trvá pouze dvě hodiny. Efektivnost jízdy ještě zvyšuje režim Eco-Power a systém regenerativního brzdění. Funguje na 100% elektrický pohon a přináší nulové emise. Díky variabilnímu uspořádání baterií je Daily Electric jako doma v nejrůznějších pracovních podmínkách: od městských center a kyvadlové dopravy po taxislužbu.

Prvotřídní komfort

Minibus Daily nabízí širokou škálu řešení, co se týče technologií a stylu, která jsou úzce zaměřená na pohodlí cestujících: nový design interiéru, velmi pohodlná turistická sedadla, nové rozvržení, vylepšené systémy klimatizace a systém distribuce vzduchu poskytující mimořádné pohodlí. Zajišťuje stejnou ergonomii a pohodlí řidiče jako v automobilech, a to díky upravenému provedení pracoviště řidiče a převodovce HI-MATIC. Klimatizace se chlubí vyšší efektivitou a nižší hlučností, což řidiči pomáhá vyhnout se únavě, a to i během dlouhých a náročných cest. Funkční palubní deska má nové klíčové prvky, které mají spoluvytvářet funkční profesionální pracoviště.

Nejlepší výkon

Převodovka je k dispozici ve dvou variantách – v šestistupňové manuální variantě nebo inovativní osmistupňové automatické variantě HI-MATIC. Nová automatická převodovka je navržena tak, aby zaručovala maximální výkon, minimální provozní náklady, bezkonkurenční komfort a pohodlné řazení v kombinaci se sníženou spotřebou paliva. Díky 8 převodům je ve srovnání s 6stupňovými modely převodovek řazení rychlejší a přesnější, neboť zajišťuje zařazení ideálního stupně do 200 milisekund bez ohledu na otáčky motoru.

Neomezená variabilita

Minibus Daily disponuje rozsáhlou nabídkou modelů a dokáže uspokojit širokou škálu potřeb pro různé způsoby využití osobní dopravy: v turistické dopravě pro cestování s komfortem, v meziměstské dopravě díky vysoké přepravní kapacitě ve své kategorii a jako školní autobus speciálně navržený pro přepravu studentů.

Technické listy a brožury Daily

New Daily Tourys
› New Daily Tourys [PDF]
Daily Start
› Daily Start [PDF]
New Daily Blue Power
› New Daily Blue Power [PDF]
Produktová brožura
› Brand Book [PDF]

Prodej a servis Daily

Prodej řady Daily

Naši obchodníci mají bohaté zkušenosti ve svém oboru, vyznají se ve světě dopravy lépe než kdokoli jiný. Jsme největší prodejce autobusů IVECO BUS v ČR.

Servis řady Daily

Jsme autorizovaný servis značky IVECO BUS, nabízíme vždy kompletní nabídku náhradních dílů a servis na všechny dostupné modely v klasickém i nadstandardním provedení.

Non-stop asistence

ZLINER s.r.o. asistenční služby jsou k dispozici 24/7

Linka pro záruční vozy: 800 483 26000

Linka pro ostatní vozy: +420 732 425 867

Kontaktujte nás

Máte zájem o nákup autobusů IVECO BUS? Poptejte nás! Mile vás překvapíme naším přístupem a službami před i po prodeji. Potěšíme vás servisem 24/7 na autobusy IVECO BUS. Ochotně pomůžeme s nákupem prostřednictvím nabídky různých druhů financování.