Kdo jsme?

Společnost ZLINER s.r.o. se nachází na trhu dnešním rokem již 70 let, a proto jsme velmi zkušeným partnerem v oboru autobusů, trolejbusů a trucků a své portfolio působení neustále rozšiřujeme. Stali jsme se autorizovaným dealerem autobusů IVECO a taktéž jsme autorizovaným servisem pro autobusy značky IVECO, ROŠERO, Dekstra Bus a pro nákladní vozidla značky Tatra. Umíme si poradit ale i s vozidly jiných značek.

Jsme největším distributorem náhradních dílů na autobusy v celé České i Slovenské republice a nabízíme široké spektrum služeb v oblasti autobusové a trolejbusové dopravy – od pravidelných servisů, přes generální opravy až po renovace historických vozidel. Provozujeme také e-shop s náhradními díly na všechny typy vozidel.

Proč s námi?

Díky našim dlouholetým zkušenostem známe autobusy do posledního šroubku. Každá nová náročná zakázka je pro nás vítanou výzvou a rádi si s ní poradíme. Realizovali jsme například speciální zakázkové úpravy autobusů na pojízdnou knihovnu, sociální vůz, obytné vozy, autoškolu a další. Běžně také přijímáme zakázky od dopravních podniků, hasičského záchranného sboru, ministerstva obrany a dalších významných zákazníků. Formou e-shopu nabízíme nákup široké nabídky náhradních dílů za velkoobchodní ceny s rychlým doručením a individuálním přístupem. Vše, co děláme, směřujeme k jedinému cíli, a to je spokojený zákazník.