Kdo jsme?

Společnost ZLINER s.r.o. se nachází na trhu více než 70 let, a proto jsme zkušeným partnerem v oboru autobusů, trolejbusů a trucků a své portfolio působení neustále rozšiřujeme. Stali jsme se autorizovaným dealerem autobusů IVECO a taktéž jsme autorizovaným servisem pro autobusy značky IVECO, ROŠERO, Dekstra Bus a pro nákladní vozidla značky TATRA. Umíme si poradit ale i s vozidly jiných značek.

Jsme největším distributorem náhradních dílů na autobusy v celé České i Slovenské republice a nabízíme široké spektrum služeb v oblasti autobusové a trolejbusové dopravy – od pravidelných servisů, přes generální opravy až po renovace historických vozidel. Provozujeme také e-shop s náhradními díly na všechny typy vozidel.

Proč s námi?

Díky našim dlouholetým zkušenostem známe autobusy do posledního šroubku. Každá nová náročná zakázka je pro nás vítanou výzvou a rádi si s ní poradíme. Realizovali jsme například speciální zakázkové úpravy autobusů na pojízdnou knihovnu, sociální vůz, obytné vozy, autoškolu a další. Běžně také přijímáme zakázky od dopravních podniků, hasičského záchranného sboru, ministerstva obrany a dalších významných zákazníků. Formou e-shopu nabízíme nákup široké nabídky náhradních dílů za velkoobchodní ceny s rychlým doručením a individuálním přístupem. Vše, co děláme, směřujeme k jedinému cíli, a to je spokojený zákazník.

Společnost ZLINER s.r.o. hledá posily do svého týmu!
Pokud vás některá z pozic zaujala, pošlete nám svůj životopis na adresu personalista@zliner.cz.

Pozice Město Typ Apply
Karosář
Zlín Plný úvazek
Automechanik, Autoelektrikář
Zlín Plný úvazek
Nákupce automotive
Zlín Plný úvazek
Prodejce/skladník náhradních dílů na BUS a TRUCK
Brno-Černovice Plný úvazek
Prodejce/skladník náhradních dílů na BUS a TRUCK
Hradec Králové Plný úvazek
Skladník
Zlín Plný úvazek

Neváhejte nás kontaktovat!

Pokud jste mezi nabízenými pozicemi nenašli tu, která by vás zaujala, ale přesto si myslíte, že jste ten pravý pro naši společnost, pošlete svůj životopis na adresu personalista@zliner.cz, nebo nás kontaktujte přes formulář níže.

Jana Kočařová
personalista
+420 734 233 466