Urbanway - zcela nový městský autobus

Urbanway je nízkopodlažní městský autobus značky IVECO BUS navržený pro hromadnou dopravu v městských oblastech.

  • Využití – skvělá volba pro městskou hromadnou dopravu na vysoce kvalitní úrovni

  • Jedinečné pohodlí ve městě – autobus disponuje mnohem prostornějším interiérem, pohodlnými sedadly, účinnou klimatizací, poskytuje také cestujícím pohodlný nástup a dostatek místa v části se sníženou podlahou

  • Inteligentní design – zesílená konstrukce s nižší hmotností, nová světla a styl, příjemný vnitřní prostor, LED osvětlení, snadná údržba, široký výběr prvků na přání

  • Všestrannost – Urbanway je nabízen ve třech délkách – 10.5 m, 12 m a 18 m

Kompletní řada

TECTOR 7 (Diesel)

Vysoká efektivita – nový výkonný motor, přizpůsoben provozu ve městě s nízkou spotřebou paliva. Autobus se vyznačuje elegantním provedením a poradí si s vysokými nároky na mobilitu ve městě, jako je kapacita pro cestující a hospodárnost provozu. Má o 10 % vyšší kapacitu v porovnání s vozy Euro V.

CURSOR 9 (Diesel)

Vysoký výkon – poradí si s každým stoupáním. Optimalizovaný přístup za účelem údržby – prostor motoru je přístupný ze všech stran. Méně hluku a vibrací a příčné uspořádání, které usnadňuje pohyb cestujících v prostoru zadních dveří, zajišťuje cestujícím výborný komfort.

CURSOR 8 (CNG)

Autobusy s motory na zemní plyn jsou tišší a bez emisí pevných částic. Společnost IVECO BUS vyvíjí Natural Power jako alternativní pohon k dieselovým motorům již přes 20 let. Budoucnost s bioplynem: vozidla IVECO CNG jsou kompatibilní pro použití biometanu.

SÉRIOVÝ HYBRID

Sériový hybrid s bateriemi se ukázal být pro pomalý městský provoz ideálním konstrukčním řešením. Splňuje veškeré požadavky na udržitelnou mobilitu, tj. méně emisí, nižší hlučnost a vyšší produktivita. Přináší také snížené provozní náklady díky úspoře paliva, které nabízí hybridní pohon. V blízkosti autobusové zastávky, kde rychlost klesá pod 20 km/h, se dieselový motor automaticky vypíná.

Zcela nový design a konstrukce

Urbanway těží ze zcela přepracované architektury. Má inteligentní a rafinovaný design. Jeho nová konstrukce umožňuje elegantní a snadné vybavení karoserie vnějšími i vnitřními prvky a poskytuje tak ve své třídě nejlepší pohodlí a obslužnost řidiči a cestujícím. Elegantně byly integrovány nové prvky, jako jsou světlomety s použitím řady denních LED světel (DRL) a nový zadní panel s interovanými LED moduly s brzdovými světly, ukazateli směru, koncovými světly a zpětnými světlomety.

Výkon - efektivita

Unikátní technologie HI-SCR eliminuje škodlivost výfukových plynů a dosahuje úrovně EURO VI bez použití EGR (recirkulace výfukových plynů). Autobusy Urbanway tedy přináší významné výhody pro městskou hromadnou dopravu: Kompaktnost a nižší hmotnost (jeden systém pro snižování emisí Nox namísto dvou), optimalizované spalování (efektivita motoru spolu s nižší spotřebou), méně částic (filtr pevných částic s pasivní regenerací, nižší nároky na údržbu) a není potřeba dodatečné chlazení (nižší úniky energie, teplota motoru neovlivňuje prostor pro cestující). Tato pozoruhodná technologie úspěšně prošla nejnáročnějšími testy v nejextrémnějších podmínkách od severního Finska po jižní Španělsko. Osvědčila se při provozu 23 testovacích vozů, které urazily 2,5 milionu km na náročných testovacích tratích i v ulicích několika evropských měst.

Pracoviště řidiče

Vyvýšená poloha místa k sezení je mezi řidiči velmi oblíbená pro lepší přehled na větší vzdálenosti, přičemž řidič zaujímá vhodnou pozici pro vítání cestujících na palubě vozidla. Prostor pro řidiče je kompletně přepracovaný, vzdušný a ergonomický. Díky tomu může řidič provádět denní úkony v těch nejlepších možných podmínkách. Nachází se tam také ergonomická palubní deska a spousta úložného prostoru. Tepelný komfort má zcela nový a vysoce účinný systém: 6 vývodů ventilace zajišťuje řidiči optimální podmínky. Nejlepší řidiči si zaslouží jen to nejlepší.

Technické listy a brožury Urbanway

Urbanway Tector 7
› Urbanway 10,5 m Tector 7 Diesel E6 [PDF]
› Urbanway 12 m Tector 7 Diesel E6 [PDF]

Urbanway Cursor 8
› Urbanway 10,5 m Cursor 8 CNG E6 [PDF]
› Urbanway 12 m Cursor 8 CNG E6 [PDF]
› Urbanway 18 m Cursor 8 CNG E6 [PDF]

Urbanway Cursor 9
› Urbanway 12 m Cursor 9 Diesel E6-E [PDF]
› Urbanway 12-18 m Cursor 9 Diesel Hybrid E6-E [PDF]
› Urbanway 10,5-18 m Cursor 9 CNG E6-E [PDF]
› Urbanway 10,5-18 m Cursor 9 CNG Hybrid E6-E [PDF]

Urbanway Hybrid High Value
› Urbanway 12 m Tector 7 Hybrid High Value E6 [PDF]
› Urbanway 18 m Tector 7 Hybrid High Value E6 [PDF]

Produktová brožura
› Urbanway [PDF]
› Urbanway Full Hybrid [PDF]
› Brand Book [PDF] [PDF]

Prodej a servis Urbanway

Prodej řady Urbanway

Naši obchodníci mají bohaté zkušenosti ve svém oboru, vyznají se ve světě dopravy lépe než kdokoli jiný. Jsme největší prodejce autobusů IVECO BUS v ČR.

Servis řady Urbanway

Jsme autorizovaný servis značky IVECO BUS, nabízíme vždy kompletní nabídku náhradních dílů a servis na všechny dostupné modely v klasickém i nadstandardním provedení.

Non-stop asistence

ZLINER s.r.o. asistenční služby jsou k dispozici 24/7

Linka pro záruční vozy: 800 483 26000

Linka pro ostatní vozy: +420 732 425 867

Kontaktujte nás

Máte zájem o nákup autobusů IVECO BUS? Poptejte nás! Mile vás překvapíme naším přístupem a službami před i po prodeji. Potěšíme vás servisem 24/7 na autobusy IVECO BUS. Ochotně pomůžeme s nákupem prostřednictvím nabídky různých druhů financování.