Urbanway - zcela nový městský autobus

Urbanway je nízkopodlažní městský autobus značky IVECO BUS navržený pro hromadnou dopravu v městských oblastech.

  • Využití – skvělá volba pro městskou hromadnou dopravu na vysoce kvalitní úrovni

  • Jedinečné pohodlí ve městě – autobus disponuje mnohem prostornějším interiérem, pohodlnými sedadly, účinnou klimatizací, poskytuje také cestujícím pohodlný nástup a dostatek místa v části se sníženou podlahou

  • Inteligentní design – zesílená konstrukce s nižší hmotností, nová světla a styl, příjemný vnitřní prostor, LED osvětlení, snadná údržba, široký výběr prvků na přání

  • Všestrannost – Urbanway je nabízen ve třech délkách – 10.5 m, 12 m a 18 m

Kompletní řada

TECTOR 7 (Diesel)

Vysoká efektivita – nový výkonný motor, přizpůsoben provozu ve městě s nízkou spotřebou paliva. Autobus se vyznačuje elegantním provedením a poradí si s vysokými nároky na mobilitu ve městě, jako je kapacita pro cestující a hospodárnost provozu. Má o 10% vyšší kapacitu v porovnání s vozy Euro V.

CURSOR 9 (Diesel)

Vysoký výkon – poradí si s každým stoupáním. Optimalizovaný přístup za účelem údržby – prostor motoru je přístupný ze všech stran. Méně hluku a vibrací a příčné uspořádání, které usnadňuje pohyb cestujících v prostoru zadních dveří, zajišťuje cestujícím výborný komfort.

CURSOR 8 (CNG)

Autobusy s motory na zemní plyn jsou tišší a bez emisí pevných částic. Společnost IVECO BUS vyvíjí Natural Power jako alternativní pohon k dieselovým motorům již přes 20 let. Budoucnost s bioplynem: vozidla IVECO CNG jsou kompatibilní pro použití biometanu.

SÉRIOVÝ HYBRID

Sériový hybrid s bateriemi se ukázal být pro pomalý městský provoz ideálním konstrukčním řešením. Splňuje veškeré požadavky na udržitelnou mobilitu, tj. méně emisí, nižší hlučnost a vyšší produktivita. Přináší také snížené provozní náklady díky úspoře paliva, které nabízí hybridní pohon. V blízkosti autobusové zastávky, kde rychlost klesá pod 20 km/h, se dieselový motor automaticky vypíná.

Zcela nový design a konstrukce

Urbanway těží ze zcela přepracované architektury. Má inteligentní a rafinovaný design. Jeho nová konstrukce umožňuje elegantní a snadné vybavení karoserie vnějšími i vnitřními prvky a poskytuje tak ve své třídě nejlepší pohodlí a obslužnost řidiči a cestujícím. Elegantně byly integrovány nové prvky, jako jsou nové světlomety s použitím řady denních LED světel (DRL) a nový zadní panel s interovanými LED moduly s brzdovými světly, ukazateli směru, koncovými světly a zpětnými světlomety.

Výkon - efektivita

Unikátní technologie HI-SCR eliminuje škodlivost výfukových plynů a dosahuje úrovně EURO VI bez použití EGR (recirkulace výfukových plynů). Autobusy Urbanway tedy přináší významné výhody pro městskou hromadnou dopravu: Kompaktnost a nižší hmotnost (jeden systém pro snižování emisí Nox namísto dvou), optimalizované spalování (efektivita motoru spolu s nižší spotřebou), méně částic (filtr pevných částic s pasivní regenerací, nižší nároky na údržbu) a není potřeba dodatečné chlazení (nižší úniky energie, teplota motoru neovlivňuje prostor pro cestující). Tato pozoruhodná technologie úspěšně prošla nejnáročnějšími testy v nejextrémnějších podmínkách od severního Finska po jižní Španělsko. Osvědčila se při provozu 23 testovacích vozů, které urazily 2,5 milionu km na náročných testovacích tratích i v ulicích několika evropských měst.

Pracoviště řidiče

Vyvýšená poloha místa k sezení je mezi řidiči velmi oblíbená pro lepší přehled na větší vzdálenosti, přičemž řidič zaujímá vhodnou pozici pro vítání cestujících na palubě vozidla. Prostor pro řidiče je kompletně přepracovaný, vzdušný, ergonomický. Díky tomu může řidič provádět denní úkony v těch nejlepších možných podmínkách. Nachází se tam také ergonomická palubní deska a spousta úložného prostoru. Tepelný komfort má zcela nový a vysoce účinný systém: 6 vývodů ventilace zajišťuje řidiči optimální podmínky. Nejlepší řidiči si zaslouží jen to nejlepší.

Technické listy a brožury Urbanway

Urbanway Tector 7
› Urbanway 10,5 m Tector 7 Diesel E6 [PDF]
› Urbanway 12 m Tector 7 Diesel E6 [PDF]

Urbanway Cursor 8
› Urbanway 10,5 m Cursor 8 CNG E6 [PDF]
› Urbanway 12 m Cursor 8 CNG E6 [PDF]
› Urbanway 18 m Cursor 8 CNG E6 [PDF]

Urbanway Cursor 9
› Urbanway 12 m Cursor 9 Diesel E6-E [PDF]
› Urbanway 12-18 m Cursor 9 Diesel Hybrid E6-E [PDF]
› Urbanway 10,5-18 m Cursor 9 CNG E6-E [PDF]
› Urbanway 10,5-18 m Cursor 9 CNG Hybrid E6-E [PDF]

Urbanway Hybrid High Value
› Urbanway 12 m Tector 7 Hybrid High Value E6 [PDF]
› Urbanway 18 m Tector 7 Hybrid High Value E6 [PDF]

Produktová brožura
› Urbanway [PDF]
› Urbanway Full Hybrid [PDF]
› Brand Book [PDF] [PDF]

Prodej a servis Urbanway

Prodej řady Urbanway

Naši obchodníci mají bohaté zkušenosti ve svém oboru, vyznají se ve světě dopravy lépe než kdokoli jiný. Jsme největší prodejce autobusů IVECO BUS v ČR.

Servis řady Urbanway

Jsme autorizovaný servis značky IVECO BUS, nabízíme vždy kompletní nabídku náhradních dílů a servis na všechny dostupné modely v klasickém i nadstandardním provedení.

Non-stop asistence

ZLINER s.r.o. asistenční služby jsou k dispozici 24/7

Linka pro záruční vozy: 800 483 26000

Linka pro ostatní vozy: +420 732 425 867

Kontaktujte nás

Máte zájem o nákup autobusů IVECO BUS? Poptejte nás! Mile vás překvapíme naším přístupem a službami před i po prodeji. Potěšíme vás servisem 24/7 na autobusy IVECO BUS. Ochotně pomůžeme s nákupem prostřednictvím nabídky různých druhů financování.