Crossway - motor vašich financí

Crossway, určený pro meziměstskou a školní dopravu, je spolehlivý univerzální dříč. Jeho úžasné vlastnosti z něj učinily nejprodávanější meziměstský vůz v Evropě.

  • Využití - ideální pro krátké a střední vzdálenosti

  • Spolehlivost - díky milionům ujetých kilometrů ve všech podmínkách může Crossway nabídnout vysokou míru spolehlivosti

  • Produktivita - nejlepší poměr kvality a ceny na trhu, nízká spotřeba, delší servisní intervaly, vyšší bezpečnost

  • Všestrannost - tři délky (10,8 m - 12 m - 13 m), široká nabídka rozmístění vozidel

  • Pracoviště řidiče - tepelný komfort Optimalizovaný úložný prostor

Kompletní řada pro všechny cesty

Díky své univerzálnosti a rozmanitosti dostupných verzí může Crossway snadno uspokojit potřeby zákazníků ve všech druzích přepravy.

CROSSWAY Pop

Snadný přístup a pečlivě navržený komfortní interiér z něj dělá ideální autobus pro školní dopravu. Navíc nabízí atraktivní provozní náklady a prokázanou spolehlivost.

CROSSWAY Line

Ideální volba pro přepravu cestujících na krátkých a středně dlouhých tratích. Vyznačuje se bezpečným a pohodlným prostředím, nízkou spotřebou paliva, delšími servisními intervaly a prostorem pro řidiče, jenž odpovídá nejvyšším ergonomickým normám.

CROSSWAY High Value

Model je nadstavbou verze Crossway Line, která nabízí zabudovanou klimatizaci, individuální osvětlení a individuální výdechy klimatizace u cestujících při zachování původní výšky vozu.

CROSSWAY Pro

Crossway Pro představuje flexibilní vůz s praktickými vlastnostmi meziměstského autobusu, avšak s pohodlím standardního autokaru. Kombinuje snadný přístup s prvky výbavy turistického autokaru a umožňuje tak příjemné cestování jak v městském prostředí, tak na meziměstských linkách.

Nová koncepce

Směsice elegance a moderního vzhledu, racionálního přístupu ke kvalitě, k potřebám zákazníků a k údržbě. Technologie LED pro vnitřní a vnější osvětlení představuje řešení šetrné k životnímu prostředí, prodloužení životnosti a nízkou spotřebu elektrické energie. Zavazadlové prostory pod podlahou nabízejí cestujícím dost místa pro středně dlouhé trasy a dlouhé vzdálenosti.

Vysoká úroveň pohodlí, bezpečí a výkonu

Vozidlo bylo prodlouženo, aby se zvýšilo pohodlí řidiče a cestujících na palubě. Nepřetržitá elektronická kontrola nastavení pérování společně s moderními bezpečnostními systémy vytvářejí z modelu Crossway bezpečné prostředí pro cesty do vaší cílové destinace. U konceptu Crossway jsou pohodlí a bezpečnost úzce spjaty s efektivitou: důraz na celkové provozní náklady nabízí majitelům vozů to nejlepší řešení.

Řídit Crossway je snadné

Vůz je vybaven novou přístrojovou deskou s inovovanými ovládacími prvky. Větší prostor a nový vzhled vytvářejí z kabiny řidiče pohodlné místo pro každodenní práci. Bezpečné a snadné ovládání hlavních funkcí zajišťuje integrovaný panel s regulací topení, klimatizace v místě řidiče i v prostoru pro cestující, a také ovládání rádia na volantu.

Technické listy a brožury Crossway

Crossway Line
› Diesel EURO VI – 10,8 / 12 / 13 m [PDF]
Crossway POP
› Diesel EURO VI – 10,8 / 12 / 13 m [PDF]
Crossway Natural Power
› Natural Power Line/POP – 12 / 13 m [PDF]
EURO 6 – STEP E
› Crossway Line 10,8-12,1-13m [PDF]
› Crossway POP 10,8-12-13m [PDF]
› Crossway PRO 10,8-12-13m [PDF]
Produktová brožura
› Crossway [PDF]
› Crossway Natural Power [PDF]
› Brand Book [PDF]

Prodej a servis Crossway

Prodej řady Crossway

Naši obchodníci mají bohaté zkušenosti ve svém oboru, vyznají se ve světě dopravy lépe než kdokoli jiný. Jsme největší prodejce autobusů IVECO BUS v ČR.

Servis řady Crossway

Jsme autorizovaný servis značky IVECO BUS, nabízíme vždy kompletní nabídku náhradních dílů a servis na všechny dostupné modely v klasickém i nadstandardním provedení.

Non-stop asistence

ZLINER s.r.o. asistenční služby jsou k dispozici 24/7

Linka pro záruční vozy: 800 483 26000

Linka pro ostatní vozy: +420 732 425 867

Kontaktujte nás

Máte zájem o nákup autobusů IVECO BUS? Poptejte nás! Mile vás překvapíme naším přístupem a službami před i po prodeji. Potěšíme vás servisem 24/7 na autobusy IVECO BUS. Ochotně pomůžeme s nákupem prostřednictvím nabídky různých druhů financování.