Dopravním společnostem v ČR i zahraničí pomáháme včasnými dodávkami náhradních dílů na autobusy, trolejbusy, užitková i nákladní vozidla. Naši pracovníci v centrále společnosti i na všech pobočkách vám ochotně pomohou a naleznou pro vás nejlepší možné řešení, jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska ceny. Našich 70 let zkušeností je vám k dispozici. Najděte si pobočku, která je nejblíže a bez obav nás kontaktujte.

ZLINER s.r.o
tř. Tomáše Bati 283
761 12 Zlín

Telefon:
+420 577 692 111
zliner@zliner.cz

IČ: 454 795 34
DIČ: CZ45479534

Spisová značka: C 5174 vedená u Krajského soudu v Brně

ZLINER s.r.o. – pobočky

tř. Tomáše Bati 283
761 12 Zlín - Louky

+420 577 692 146
+420 577 692 111
zliner@zliner.cz

Hájecká 1068/14
618 00 Brno 18

+420 548 122 428
brno2@zliner.cz
Jaromír Bešter - vedoucí pobočky ND

Areál DPMHK, Pouchovská 153
500 03 Hradec Králové 3

Telefon: díly bus - +420 605 217 724, díly truck - +420 734 233 462

hradec@zliner.cz

Pavel Kaněra - vedoucí pobočky ND

Areál DPCHJ, Obchodní zóna Otvice 251
431 11 Jirkov

+420 733 737 670

chomutov@zliner.cz

Marcel Ďuratný - vedoucí pobočky ND

Chvalšinská 242
381 01 Český Krumlov

+420 601 301 350

krumlov@zliner.cz

Luděk Peleška - vedoucí pobočky ND

Jiráskovo předměstí 935/II
377 01 Jindřichův Hradec

+420 601 301 350

jhradec@zliner.cz

Luděk Peleška - vedoucí pobočky ND

Blanenská 1578/101
664 34 Kuřim

+420 541 230 327

kurim@zliner.cz

Aleš Komárek - vedoucí pobočky

Pavelkova 1133/6

779 00 Olomouc - Hodolany

+420 605 206 548

olomouc@zliner.cz

Ing. Petr Jakšík - vedoucí pobočky

Po - Pá    6:00 - 15:30

Žižkova 1595

739 11 Frýdlant nad Ostravicí

+420 724 350 688

tubes@zliner.cz

RNDr. Martin Melichárek - vedoucí pobočky

Po - Pá     7:00 - 14:00

Sportovní 656/1
360 01 Karlovy Vary - Drahovice

Areal Dopravního podniku Karlovy Vary

+420 702 049 309

vary@zliner.cz

David Kiš -  vedoucí pobočky

Bystrá 761/10, Hala 19/E
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

+420 605 279 807

praha2@zliner.cz

Štěpán Čenský - vedoucí pobočky

Neváhejte nás kontaktovat!

Nenašli jste informaci, která vás zajímá? Neváhejte nás kontaktovat na výše uvedených pobočkách, nebo použijte tento kontaktní formulář.