Dopravním společnostem v ČR i zahraničí pomáháme včasnými dodávkami náhradních dílů na autobusy, trolejbusy, užitková i nákladní vozidla. Naši pracovníci na centrále společnosti i na všech pobočkách vám ochotně pomohou a naleznou pro vás nejlepší možné řešení, jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska ceny. Našich 70 let zkušeností je vám k dispozici. Najděte si pobočku, která je nejblíže a bez obav nás kontaktujte.

ZLINER s.r.o
tř. Tomáše Bati 283
763 02 Zlín

Telefon:
+420 577 692 111
zliner@zliner.cz

IČ: 454 795 34
DIČ: CZ45479534

Spisová značka:
C 5174 vedená
u Krajského soudu v Brně

ZLINER s.r.o. – pobočky

Neváhejte nás kontaktovat!

Nenašli jste informaci, která vás zajímá? Neváhejte nás kontaktovat na výše uvedených pobočkách, nebo použijte tento kontaktní formulář.

    Pobočka ZLINER Zlín – centrála

    tř. Tomáše Bati 283
    763 02 Zlín – Louky

    +420 577 692 146
    +420 577 692 111
    zliner@zliner.cz

    Pobočka ZLINER Brno-Černovice

    Hájecká 1068/14
    618 00 Brno 18

    +420 548 122 428
    brno2@zliner.cz
    Jaromír Bešter – vedoucí pobočky ND

    Pobočka ZLINER Hradec Králové

    Areál DPMHK, Pouchovská 153
    500 03 Hradec Králové 3

    Telefon: díly bus – +420 605 217 724, díly truck – +420 734 233 462

    hradec@zliner.cz

    Pavel Kaněra – vedoucí pobočky ND

    Pobočka ZLINER Chomutov

    Areál DPCHJ, Obchodní zóna Otvice 251
    431 11 Jirkov

    +420 733 737 670

    chomutov@zliner.cz

    David Kiš – vedoucí pobočky ND

    Pobočka ZLINER Český Krumlov

    Chvalšinská 242
    381 01 Český Krumlov

    +420 601 301 350

    krumlov@zliner.cz

     

    Pobočka ZLINER Jindřichův Hradec

    Jiráskovo předměstí 935/II
    377 01 Jindřichův Hradec

    +420 601 301 350

    jhradec@zliner.cz

     

    Pobočka ZLINER Kuřim

    Blanenská 1578/101
    664 34 Kuřim

    +420 541 230 327

    kurim@zliner.cz

    Aleš Komárek – vedoucí pobočky

    Pobočka ZLINER Olomouc - nářadí a servis

    Pavelkova 1133/6

    779 00 Olomouc – Hodolany

    +420 605 206 548

    olomouc@zliner.cz

    Ing. Petr Jakšík – vedoucí pobočky

    Po – Pá    6:00 – 15:30

    Pobočka ZLINER Frýdlant nad Ostravicí - TUBES

    Žižkova 1595

    739 11 Frýdlant nad Ostravicí

    +420 724 350 688

    tubes@zliner.cz

    RNDr. Martin Melichárek – vedoucí pobočky

    Po – Pá     7:00 – 14:00

    Pobočka ZLINER Karlovy Vary

    Sportovní 656/1
    360 01 Karlovy Vary – Drahovice

    Areal Dopravního podniku Karlovy Vary

    +420 702 049 309

    vary@zliner.cz

    David Kiš –  vedoucí pobočky

    Pobočka ZLINER Praha

    Bystrá 761/10, Hala 19/E
    193 00 Praha 9 – Horní Počernice

    +420 605 279 807

    praha2@zliner.cz

    Štěpán Čenský – vedoucí pobočky