Crealis - nový městský styl

Mnohem více než jen autobus: jedná se nový a cenný nástroj dnešních moderních a dynamických měst.

  • Efektivní alternativa tramvajových linek – společnost IVECO BUS je průkopník a lídr v segmentu metrobusů. Autobusů Crealis bylo vyrobeno již přes 500 kusů, a to jen potvrzuje jejich důležitost jakožto efektivní alternativy tramvajových linek

  • Francouzská elegance – autobusy Crealis se vyrábí ve Francii, která je známá svým smyslem pro eleganci a módu, futuristický vzhled těchto autobusů tomu dokonale odpovídá a dává městům moderní nádech

  • Ekologická budoucnost – Crealis je ideálním řešením toho, jak efektivně bojovat se znečištěním měst, a to díky široké škále ekologických pohonných jednotek

Koncept metrobusu (BRT)

Model Crealis disponuje flexibilitou autobusu a zároveň také efektivitou tramvaje. Koncept metrobusu byl vyvinut již koncem 90. let pro linky, u kterých byly tramvaje považovány za finančně nevýhodné. Brzy se z něj stal úspěch značky IVECO BUS. Systém metrobusu je založen na kombinaci infrastruktury, velkokapacitních vozidel a provozu po vyhrazených pruzích pro autobusy, s veškerým zázemím potřebným pro rychlou, častou a pravidelnou obslužnost. Navíc do něj lze skvěle integrovat veškeré již existující služby a provozní systémy na vysoké úrovni. Crealis lze plně integrovat do již existujících infrastruktur, jako je například organizace depa. Zavádění metrobusu není z daleka tak náročné. Ve srovnání s tramvajovými linkami vyžaduje zavádění metrobusu znatelně méně vynaložené práce a prostředků.

Design

Přední část vozu Crealis připomíná tramvaj; stylové kryty kol a rozměrné prosklené linie zvýrazňují a vyzdvihují charisma nové generace vozů Crealis. Jeho efektivní design s povrchovou úpravou poskytuje jedinečný zážitek z pohodlného a stylového cestování. Nabízíme také služby na míru prostřednictvím exkluzivního interiéru uzpůsobeného na přání zákazníka.

Komfort a přístupnost

Crealis chytře využívá celý prostor a nabízí vynikající viditelnost, což zvyšuje bezpečí cestujících i řidiče. Velké prosklené povrchy zajišťují maximální možnou světelnost a modré LED osvětlení dotváří uvolňující atmosféru. Čtvery 1 200 mm široké dveře, včetně dveří předních a velké tranzitní zóny zaručují snadný nástup i výstup a plnou přístupnost pro osoby se zdravotním postižením.

Technické listy a brožury Crealis

Crealis – The New City Style
› The New City Style [PDF]
› Brand Book [PDF]

Prodej a servis Crealis

Prodej řady Crealis

Naši obchodníci mají bohaté zkušenosti ve svém oboru, vyznají se ve světě dopravy lépe než kdokoli jiný. Jsme největší prodejce autobusů IVECO BUS v ČR.

Servis řady Crealis

Jsme autorizovaný servis značky IVECO BUS, nabízíme vždy kompletní nabídku náhradních dílů a servis na všechny dostupné modely v klasickém i nadstandardním provedení.

Non-stop asistence

ZLINER s.r.o. asistenční služby jsou k dispozici 24/7

Linka pro záruční vozy: 800 483 26000

Linka pro ostatní vozy: +420 732 425 867

Kontaktujte nás

Máte zájem o nákup autobusů IVECO BUS? Poptejte nás! Mile vás překvapíme naším přístupem a službami před i po prodeji. Potěšíme vás servisem 24/7 na autobusy IVECO BUS. Ochotně pomůžeme s nákupem prostřednictvím nabídky různých druhů financování.