Cisterny, návěsy,
domíchávače betonu a přepravníky

Dodáváme kvalitní zařízení pro silniční přepravu sypkých, plynových a kapalných produktů. Například cisterny pro přepravu volně loženého cementu, vápna, popílku, sypkých a tekutých potravinářských výrobků. Poradíme si i s materiály jako je asfalt nebo zkapalněné plyny. Zároveň nabízíme řešení pro přepravu zemědělských a hospodářských zvířat a speciální nástavby.

Kapalinové cisterny
Poskytujeme kreativní řešení přizpůsobená specifickým potřebám uživatelů, kteří přepravují ropné deriváty v plynné a kapalné formě, potravinářské, chemické materiály včetně nebezpečných. Nabízíme široké portfolio cisternových vozidel vyrobených z uhlíkových, nerezových a legovaných hliníkových materiálů, které splňují nepřísnější požadavky na moderní konstrukci.

– Cisterny ropné produkty
– Cisterny pro chemikálie
– Cisterny pro potraviny

Silo cisterny
Pro potřebu přeprav sypkých a granulovaných materiálů ve stavebním a potravinářském odvětví nabízíme produktovou řadu silocisteren různých objemů a výbavy. Návěsy našeho vlastního designu jsou vyrobeny na základě zkušeností a potřeb zákazníků. V naší široké nabídce naleznete silocisterny v konfiguraci pevný nebo sklápěcí návěs. Tlakové nádoby splňují normu ISPESL CE 2014/68/EU.

– Nesklápěcí silo typu W
– Sklápěcí silo
– Silo pro sypké krmivo
– Velkoobjemové sklápěcí silo

Sklápěcí návěsy
Kategorie sklápěcích návěsů nabízí více konstrukčních variant zahrnujících hliníkové a hardoxové vany se zadním výsypem různých tvarů, designů a rozměrů. Všechny tyto výrobky splňují směrnici 2006/42 / ES o bezpečnosti strojů.

– Zaoblené zadní vyklápění
– Skříňové nástavby zadní sklápění
– Univerzální sklápění zadní
– Zaoblený zadní sklápěč

Domíchávač betonu
Kategorii výrobků pro stavební sektor doplňuje návěs s domíchávačem transportního betonu s možností volby objemové velikosti 12-15 m3. Plášť bubnu i vnitřní spirály jsou vyroben z otěruvzdorné oceli HB 300-500.

– Domíchávač betonu

Přepravníky hospodářských zvířat
Řídíme se přísnými evropskými podmínkami pro přepravu živých zvířat. Náš design přepravníků poskytuje zvířatům pohodlnou a hygienickou cestu s bezpečnými separátory, které zabraňují možným ztrátám během cesty, bez omezení přirozeného pohybu zvířat. Přepravníky disponují nejnovějšími technologiemi, co se týká napájení, klimatizace a osvětlení.

– Přepravník hospodářských zvířat

Speciální návěsy
Kromě tradičních návěsů nabízíme speciální produkty šité na míru se širokou škálou možností zvýšení provozní efektivity. Tyto produkty jsou navrženy speciálně pro konkrétní geografickou oblast, klima nebo podmínky na pozemních komunikacích.

– Návěs pro mobilní divadlo
– Skladové nádrže

Kontaktujte nás pro technické podrobnosti

Máte zájem o nákup návěsů OKT? Vyžádejte si technické katalogy! Zašleme Vám produktové brožury s podrobnými informacemi o variantách návěsů, jejich technických kapacitách i referencích. Ochotně pomůžeme s nákupem prostřednictvím nabídky různých druhů financování.